Hakkımızda

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Merhaba, Ankara Organizasyon Tasarım Ostim bölgesinde kırtasiye ve tasarım alanlarında grafik sektöründe çalışmış bir firmadır. Ostim'de çeşitli kırtasiyelerde grafik tasarım olarak çalıştıktan sonra 2014 yılın Eylül ayında Uzayçağı Cad. Ayık İş Mrk. 82/C11 noldu adresde kendi iş yerini açmıştır. Kopyalama ve tasarım alanında faaliyet gösteren firmamız basılı matbaa kısmında da baya bir yol katetmiştir. Şu anda firmamızda Grafik Tasarım, Kartvizit, Katalog, Broşür, El İlanı (-El ilanı bastırıldıktan sonra dağıtım için eleman ayarlaması yapılmaktadır) Magnet, Oto Paspas vb. işler ile uğraşırken 2016 Ekim ayında Lazer Kesim makinesi alarak iş kalitesini ve yoğunluğunu artırmıştır. 

Lazer Kesim de öncelikli olarak 2 yıldır İnternetten satışı yapılan Pleksi Ayna Kesimleri ve süslemeleri yapılmaktayken simdi kesim bünyesinde bu işi yapmak isteyenlerde yardımcı olmaktadır. 

Ankara Organizasyon Tasarım her türlü grafik işlerinde yardımcı olmaktadır. Kendine güvenen bir firmayız. Kalitemiz reklam ile değil müşterilerimiz referansları ile çoğalmaktadır. Bizimle çalıştığınız için teşekkürler.